1. חשבתם פעם למה אנשים באמת ממהרים לבנות את הTown Hall ולא למקסס את הבסיס ? מה עבר להם בראש כשהם עשו את זה ?

רוב הRushers שקיימים לא חשבו על ההשלכות שיש בדבר, הדבר הראשוני שעלה להם בראש הוא שככל שאתה מתקדם בבניית הTown hall אתה מקבל יותר דברים לקנות ! זה נראה לך יותר חזק ! פתאום אתה מגיע לTown Hall 10 יש לי Inferno Towers או Xbows בעוד שאחרים עדיין תקועים כמו מטומטים מנסים לשדרג את הדברים למקסימום, אני כבר יושב פה מוגן והכל בסדר ! ישנם גם כאלה שרוצים להשוויץ בזה . ה Town Hall למרות שהוא הדבר המאוד מרכזי שסובב את סביב כולנו במשחק הוא עדיין חלק מאוד קטן בתוך כל התערובת הזאת של הבסיס . עצם העובדה של שדרוג הTown Hall מבלי בכלל למקסס את הבסיס היא רק המחשבה על כמות הדברים שיהיו לך בבסיס שאנשים חושבים שזה מספיק יעזור בשביל לעצור צבא כשאתה עם חומות רמה 1-5 .
באמת ? איפה ההיגיון ?

2. בזבוז המשאבים בזמן חיפוש ה"הבסיס המושלם" לתקיפה .

כמו שאתם יודעים לחפש עולה כסף, היום כל פיסת מידע שנרצה תעלה לנו כסף גם הדבר הכי קטן ביותר . אז מן הסתם שלחפש מישהו שיש לו המון משאבים לבזיזה מאוד תעזור לנו.

דיון זה הוא מאוד חלוק דעות ישנם כאלו שיגידו שיש לחכות למייצרים לייצר לנו את הכסף אבל איך בידיוק זה פועל אם מיהרנו כל כך לשדרג את הTown Hall ?

כשאתה מגיע לTown Hall 10 חיפוש אדם עולה לך 1000 גולד . נשמע קצת נכון ? רוב הRushers לא נמצא אותם בChampion או בליגות מתקדמות למה ? כי קשה להם להתקדם לשם ! הם תקועים בליגות הנמוכות שם הTown Halls של היריבים הוא נמוך בממוצע ב4-5 דרגות כלומר Town Halls 4-7 לפחות ! שזה אומר שהמשאבים שתוכל לגנוב מהם גם אם המייצרים מלאים מאוד נמוך ! הסיכוי שתמצא מישהו עם 200,000 משאבים הוא נמוך כל כך ! כך שאתה תצטרך לעבור לפחות 100 חיפושים לפי הערכות שזה אומר שב100 חיפושים בזבזת לעצמך כבר 100,000 גולד . מי אמר שזה נגמר בזה ?

e9690m
מעניין כמה זמן יקח לו לו לסיים את עירייה 10?

3. בעיות הלוט שנגרמות ? גם אני חשבתי בהתחלה שזה לא מפריע אבל ישנם הוכחות !

כמו שלכולנו מפריע טיפה בעיות הלוט גם לRushers זה מפריע ואפילו יותר אז מי שממקסס בסיסים יכול להתנחם במצב שהוא לא במצב הRushers .

מישהו שהוא Town Hall 10 והוא נמצא בליגת הSilver/Gold לא ימצא אנשים ברמה שלו רוב הזמן זאת אומרת שהוא ימצא אנשים שהTown Hall שלהם נמוך לפחות ב3-4 רמות ממנו אתם יודעים מה זה אומר ? שהוא מפסיד פה המון Loot ! כאשר אתה רמה Town Hall 10 אתה מפסיד מאות אלפים של Loot בגלל שהיריב שלך נמוך ממך בהמון רמות !

כאשר אתה תוקף Town Hall 5-8 סיכוי הבזיזה שלך הוא רגיל אבל מאוד נמוך לרמת הTown Hall שלך (10). בין 14%-20% משאבים שתוכל לגנוב אם המחסנים מלאים ! שזה כלום לTown Hall 10 !

4. מהו הדבר שהם שוכחים ? מיד נגלה !

Town Hall 10 שוכחים בלילה לשים משהו בשדרוג . למה ? יש להם יותר מידי הגנות חדשות שנראה להם מאוד חזקות אבל בעצם הם חלשות כי אינן משודרגות . לכן ישנם Rushers שמשאירים את המשאבים שלהם ומחכים עד שישיגו בידיוק למשהו שהם רוצים ורובם מה בוחרים ? Inferno Towers/Xbows כולנו יודעים שזה עולה טונות של משאבים לכן הם פשוט מחכים עם זה בלילה ולא יודעים שיכולים לקחת להם המון משאבים כי הם Town Hall 10 . אם אני Town Hall 7-8 אני יכול לגנוב מעל ל30% ממה שיש להם במחסנים ! זה עצום !

נכתב ע״י ניר רביבו מFXP.

שתף עמוד זה:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email